Psychoterapia i psycholog w Częstochowie

Psychoterapia i psycholog w Częstochowie Mandala to centrum psychoterapii opartej na założeniach podejścia humanistycznego i poznawczo-behawioralnego, które zatrudnia specjalistów w zakresie pracy z dorosłymi i młodzieżą oraz parami i rodzinami w kryzysie. Mandala znajduje się w centrum miasta, jest bardzo dobrze skomunikowana poprzez bliskość dworca PKP i PKS oraz przystanków autobusowych i tramwajowych. Psychoterapeuci pracujący w centrum stale się szkolą i podnoszą swoje kwalifikacje. Zapraszamy.

Szczegóły strony centrummandala.com:

Podlinkuj stronę centrummandala.com:

Psychoterapia i psycholog w Częstochowie

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapia rodzin i terapia par Warszawa. »

  Wszystkich potrzebujących pomocy psychologicznej w Warszawie zapraszam do gabinetu dobrego psychologa i psychoterapeuty na Muranowie. Nazywam się Jolanta Szczepaniak, moim pacjentom oferuję profesjonalną indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną z pomocą której wspólnie postaramy się zakończyć zaistniały kryzys w życiu rodzinnym.
  Terapia w moim gabinecie skierowana jest dla osób, które znalazły się w kryzysie ale są zdecydowane i zdeterminowane współpracować z psychoterapeutą. Jeśli w twoim codziennym życiu pojawiła się nerwica, depresja, zaburzenia odżywiania i inne niedogodności to pora aby zwrócić się o pomoc do profesjonalisty psychoterapeuty.
  Specjalizuję się w terapii par i psychoterapii małżeństw oraz terapii uzależnień.
  Na mojej stronie internetowej znajduje się pełna oferta pomocy w kryzysie oferowanej w moim gabinecie. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online dla dzieci dwujęzycznych »

  Wykwalifikowany, profesjonalny zespół terapeutów pracujący w Centrum Logopedycznym "Głoska" pod przewodnictwem mgr Katarzyny Czyżyckiej, specjalizującej się w terapii logopedycznej dzieci dwujęzycznych, serdecznie zapraszam dzieci, młodzież oraz rodziców na zajęcia logopedyczne online. Często się zdarza, że mieszkając na emigracji i wychowując dzieci poza granicami Polski, dostęp do polskojęzycznych specjalistów, lekarzy, terapeutów, wliczając w to logopedów, pozostaje bardzo trudny. W takich okolicznościach świetnym rozwiązaniem jest terapia logopedyczna online. Wizyty terapeutyczne w gabinecie wirtualnym logopedy odbywają się poprzez popularne w dzisiejszych czasach komunikatory internetowe, np. Skype lub Google Duo, albo platformy internetowe do video-konferencji, np. appear. in. Terapia logopedyczna online jest tak samo skuteczna jak wizyty w gabinecie tradycyjnym, pod warunkiem, że rodzice skrupulatnie i systematycznie wykonują razem z dziećmi po zajęciach logopedycznych online pracę domową zaleconą przez logopedę. Taka pełna współpraca rodzica z logopedą, według jego wskazówek, może znacząco przyspieszyć osiągnięcie sukcesu terapii logopedycznej online. Wizyty u logopedy online są szczególnie zalecane dla dzieci dwujęzycznych, które mając około dwa lata życia (albo więcej, ale tym gorzej dla nich) nie mówią wcale (tzn. występuje u nich całkowity brak mowy) albo też cierpią na opóźniony rozwój mowy, popularnie zwany jako "ORM". Do logopedy na terapię online mogą również przyjść te dzieci dwujęzyczne, u których stwierdzono wady wymowy w języku polskim. Logopeda online skutecznie poprowadzi korektę wad wymowy, takich jak: jąkanie z przyczyn wad anatomicznych w aparacie mowy, seplenienie w różnych odmianach oraz reranie (zwane również rotacyzmem, czyli problemy z głoską "R"). Na terapię do logopedy online mogą również przyjść dzieci dwujęzyczne, u których lekarz neurolog stwierdził zespół Downa, zespół Aspergera albo autyzm. Jeżeli dziecko dwujęzyczne albo młodzież znajduje się w grupie ryzyka zaburzeń dyslektycznych albo też cierpi na dysleksję, logopeda online skutecznie przez internet poprowadzi profilaktykę oraz terapię tego zaburzenia. Terapia logopedyczna online odbywa się zazwyczaj raz w tygodniu. Po każdych zajęciach z logopedą online rodzice otrzymują ćwiczenia do własnej pracy z dzieckiem. Za terapię logopedyczną online wystawiana jest faktura, na podstawie której rodzice dzieci dwujęzycznych mogą ubiegać się u swojego ubezpieczyciela po pokrycie (to znaczy refundację) kosztów terapii logopedycznej online.

  Data dodania: 26 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ars Vitae Terapia i Leczenie Uzależnień Warszawa »

  Szukasz profesjonalnej terapii od uzależnień na terenie Warszawy? Sprawdź Ars Vitae. Ars Vitae to grupa specjalistów i pedagogów o bardzo bogatym doświadczeniu. Od lat skutecznie pracujemy nad leczeniem uzależnionych od alkoholu i innych używek. Prowadzimy zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne. Pełną ofertę Ars Vitae zobaczysz w naszym serwisie internetowym.

  Data dodania: 06 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień Szczecin »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami terapeutycznymi. Zajmujemy się pomocą w przypadkach: uzależnienia od hazardu, uzależnienia od narkotyków, uzależnienia od alkoholu, uzależnienia od seksu, uzależnienia od leków, uzależnienia od seksu, uzależnienia od gier oraz uzależnienia od Internetu, a także od uzależnienia od dopalaczy. Stale dbamy o to, aby Pacjenci otrzymywali jak najlepszą pomoc i zrozumienie. Organizujemy takie formy pomocowe jak: terapia dzienna, terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia rodzinna, warsztaty, coaching, konsultacje oraz grupy wsparcia. Nasze usługi są najwyższej jakości. Polecamy nasze usługi terapeutyczne wszystkim potrzebującym pomocy w walce z uzależnieniem. W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Data dodania: 01 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kobiety które kochają za bardzo »

  Używki jak alkohol i narkotyki nie są jedynym źródłem poważnych problemów. Tak samo niebezpieczne jest uzależnienie od miłości. Piękne i czyste uczucie potrafi zmienić się w przekleństwo. To uzależnienie rozpoznała Robin Norwood w 1985 roku. W książce opisała kobiety które kochają za bardzo. Mężczyźni są dla nich regulatorem poczucia własnej wartości i uczuć. To z kolei tworzy toksyczne związki. Niestety to uzależnienie wciąż nie jest właściwie diagnozowane i leczone. Tę sytuację stara się zmienić działająca od 2007 roku Fundacja Kobiece Serce. Proponuje terapię indywidualną i grupową oraz warsztaty dla kobiet. Nie dopuść do pogorszenia się problemu, zrozumienie i fachową pomoc znajdziesz na stronie www. kobieceserca. pl.

  Data dodania: 30 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki kontaktowe Kielce »

  Centrum Okulistyczne Adama Rybowskiego to funkcjonujące od bardzo dawna w Kielcach specjalistyczne miejsce, w którym pacjenci mogą już teraz korzystać z wielu wyposażonych w profesjonalne, japońskie urządzenia gabinetów lekarskich. Między nich są: pokój badań obrazowych, gabinet leczenia zeza oraz salon optyczny. W tym ostatnim mieści się spora ilość wielu opraw do okularów w przystępnej cenie. Doświadczony zespół specjalistów udzieli każdemu pacjentowi porady oraz wykona badania diagnostyczne. A od 2016 roku przeprowadzi w sali operacyjnej zabiegi na zaćmę. To rzecz jasna nie wszystkie usługi realizowane w Centrum. Poza wymienionymi, pacjent może liczyć na tzw. crosslinking, innymi słowy zabieg spowalniający rozwój stożka rogówki, a także na zabiegi laserowe a także ortokorekcję - nowoczesną metodę stosowaną do korekcji krótkowzroczności. Centrum okulistyczne może także w bezoperacyjny sposób "naprawić" opadające powieki.

  Data dodania: 30 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne leczenie depresji Gdańsk »

  Współcześnie żyjemy w nieustannym stresie. Mamy do czynienia z licznymi elementami, które mogą wpływać na spadek emocjonalny stanu psychicznego. To niestety smutna prawda, która sprawia, że człowiek nie wie jak może sobie z nimi radzić. Jeśli wymagacie odpowiedzi na takie pytania, chcecie, by ktoś wyciągnął do Pańśtwa pomocną rękę, to spójrzcie na naszą propozycję. Psychoterapia jest pomocna często - dosłownie, jeżeli ktoś próbuje sobie poradzić z uzależnieniem. Tak, wręcz w takich przypadkach będziemy dla Was wsparciem, za sprawą czego z niczym nie będziecie musieli radzić sobie samodzielnie. Jedną z naszych specjalizacji jest również leczenie depresji. Każda osoba, która zwróci się do nas po pomoc, otrzyma ją. Gdańsk - nasze gabinety możecie właśnie wyszukać w tym mieście. Miło namawiamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź - ośrodek psychoterapii PsychoAzyl »

  Psychoterapia Łódź - skupia skutecznych specjalistów z dziedziny profilaktyki diagnozy i rehabilitacji zdrowia psychicznego.
  Psychoterapia Łódź - terapie

  Stres i napięcie
  Niezbędny stan fizjologiczny vs. dezorganizacja zachowania- zachwiana stabilizacja i bezpieczeństwo.


  Depresja
  Życie postrzegane w czarnych barwach – bezsens, bezwartościowość, pustka.


  Konsultacje wychowawcze
  Odrębny człowiek i spojrzenie na świat- akceptacja, miłość, granice.


  Niepokój i lęk
  Okulary przez które patrzymy na żółto – gdy zbyt często widzimy otaczające nas zagrożenia.


  Trening mózgu
  Mózg na siłownię – atlas do ćwiczeń na redukcję lęku, poprawę uwagi, relaksację ciała


  Grupa wsparcia
  Spotkanie podobnych ludzi, łączących wspólny cel: rozumieją się, motywują. Razem łatwiej im uczyć się od siebie i ćwiczyć.


  Skorzystaj z pomocy
  Zadwoń teraz
  513 962 109

  Data dodania: 03 07 2021 · szczegóły wpisu »