banner seokod.pl

Plewa Systemy Kominowe

Dodano: 1 miesiąc 3 dni temu

Budynek pozbawiony systemu grzewczego? Ciężko byłoby w nim mieszkać. 

A jeśli musi być system grzewczy, należy zadbać o odpowiednio dobrany system kominowy, który właściwie spełni swoją funkcję. Nasze przedsiębiorstwo zapewnia wszechstronne systemy, niepodatne na wpływ zimna. Takie rozwiązanie zapewni Ci spokój oraz bezpieczeństwo przez długi czas.

Ceramiczne systemy kominowe to bardzo dobry zamiennik dla kominów tradycyjnych. Są one dużo bardziej rozwinięte oraz pozwalają na łatwiejszy montaż. 

Zastosowanie sprzedawanych przez nas systemów jest bardzo szerokie. Przykładowo, w naszej ofercie można znaleźć system, który można zamontować do kominka – przeznaczony jest on do pracy suchej. W naszym sklepie znajdziesz systemy do kotłowni. Potrafią one współpracować z kilkoma kotłami. Każdy system w ofercie firmy PLEWA odporny jest nawet na duże skoki temperatury. Ponadto, każdy z nich umożliwia maksymalny komfort. Zapewnia odporność na ogień i kwasy. Należy również zaznaczyć, że nie jest on podatny na procesy korozji. Dodatkowo znajdziesz u nas systemy kominowe, które nie ulegają odkształceniom. Niestraszny im wysoki poziom wilgoci, ponieważ są na to po prostu odporne. W związku z tym, że wolno stygną,  dłużej utrzymuje się odpowiednia temperatura w budynku.

W skład systemu wchodzą m.in. rury ceramiczne, płyty przykrywające oraz odrębne części, które umożliwiają odpowiednie zmontowanie. Oprócz systemów kominowych oferujemy akcesoria , które mogą okazać się przydatne, m.in.: kominy stalowe i osłony deszczowe. Wszystkie akcesoria spełniają wymogi instytutów naukowych

Wejdź na stronę naszej firmy i sprawdź naszą ofertę. Dostępne są na niej filmiki z instrukcją montażu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń. Oddzwonimy do Ciebie najszybciej, jak się da.

Podobne wpisy

Komentarze