banner seokod.pl

Pierścienie tensorowe

Dodano: 2 tygodnie 6 dni temu

Sklep Tensorowe.pl posiada w swojej ofercie pierścienie tensorowe, generatory oraz różdżki. Cała ta oferta jest dostępna w naszym sklepie www. Zapraszamy także na  witrynę internetową w celu poszerzenia swoich informacji na temat pierścieni tensorowych.


Celem pierścieni tensorowych było wykorzystanie energii subtelnych i nasilenie przemian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. Zależnie od rodzaju pierścienia – możliwa staje się dynamizacja procesów w wyselekcjonowanym z obszarów Twojego życia, zaczynając od zdrowia, po zmiany osobiste i polepszenia sytuacji finansowej. Reguły odnoszące się do delikatnej energii da się zrównać z ideami fizyki, które łamią czas i dystans. Może to oznaczać, że osoba może sterować obiegiem tej energii za pomocą intencji oraz, że reakcja jest realna także na dużą odległość. Wynika z tego, iż nie trzeba mieć przy sobie pierścienia, żeby się z nim na odległość, czyli telepatycznie połączyć, tak żeby wspomógł nasze świadome reakcje.


Jak się zatem okazuje pierścienie tensorowe mogą być narzędziem użytkowanym przez ludzi praktykujących metodę dwupunktu, ułatwiając w ten sposób połączenie techniki z duchowością, oraz podkreślając obecny w świecie Natury – dualizm. Matryca Energetyczna jest to olbrzymie pole potencjału świadomości (pole kwantowe), zostało one przedstawione przez Richarda Bartletta, pozwalające wpływać na wszelakie elementy naszego egzystowania. Korzystanie z tego pola morficznego o olbrzymim potencjale informacyjnym powoduje przemiany używanych do wzorców zdrowotnych, związkowych, pieniężnych a także stanów umysłu i emocji. 

Podobne wpisy

Komentarze