banner seokod.pl

Kinderpark

Dodano: 8 lat 4 miesiące temu
Kinder Park w Poznaniu to kraina zabaw zaprojektowana z myślą o każdym dziecku. Dzieciaki odkryją tu wszyściutko o czym tylko marzą - niekończącą się zabawę i uciechę w gronie wykwalifikowanych fachowców. Naszym celem jest młodzieńczy śmiech i bezpieczeństwo Najmłodszych, które znajdą tutaj niezapomniane momenty. Interesująco zaprojektowanesale zabaw i kolorowe salki urodzinowe zwrócą uwagę niejednego Dziecka i pozostaną na długo w ich sercu.
Lokal zabaw Kinder Park w Poznaniu proponuje Wam i Waszym dzieciom magiczny czas spędzony razem. Przygotowaliśmy dla Was zjawiskowe sale urodzinowe, gdzie spełnią się życzenia Solenizantów i ich gości. Poza tym dajemy Wam możliwość zorganizowaniaspersonalizowanej uroczystości urodzinowej na terenie naszego parku, dobierając plan zabaw do indywidualnych pragnień rodziców i Malucha. Realizując urodzinki Maluchów zadbamy o nietuzinkową aranżację sali i o czas przepełniony po brzegi figlami i zajęciami plastycznymi. W Wasze ręce oddajemy bogato udekorowaną konstrukcję zabaw, pełną wyjątkowych niespodzianek. Znajdziecie w niej nieskończone labirynty, długie zjeżdżalnie, pełne kolorów baseny z piłeczkami i ekstremalne tory przeszkód.
Sala rozrywek Kinder Park to przestrzeń pełna figli i dynamiki. Bawić mogą się tutaj zarówno maluchy, jak i ich rodzice. Zatroszczymy się o to by spędzony u nas czas był przyjemny i pełen wesołych przeżyć. Na dodatek nasza sala zabaw mieści się w pobliżu dużej galerii handlowej. Podczas gdy my zaopiekujemy się Waszymi maluchami, Wy będziecie mogli spokojnie oddać się zakupom. Zapraszamy do świata dziecięcych marzeń.

Podobne wpisy

Komentarze

Kinderpark
Adres strony:
Wyświetleń:
1212
Wizyt:
1014
Kliknięć:
141
CTR:
13.91%