banner seokod.pl

Jazda defensywna

Dodano: 8 lat 2 miesiące temu
Szkolenie defensive driving ma za zadanie wzrost poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Opracowując szkolenia, nasza placówka szkoleniowa dba o poprawę kwalifikacji młodych uczestników ruchu drogowego, jak i doskonalenie stylu prowadzenia samochodu kierowców z wieloletnim stażem. Oferujemy profesjonalne kursy w towarzystwie wysokiej klasy specjalistów, którzy nauczą Państwa jak bezkolizyjnie prowadzić samochód w skrajnych warunkach pogodowych.
Kurs jazdy pasywnej jest połączeniem zajęć teoretycznych i praktycznych. W początkowym etapie kursu, w trakcie kierowania samochodu na drodze instruktor dokładnie oceni Państwa umiejętności bezwypadkowego prowadzenia auta. W dalszej kolejności, w ramach lekcji teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy pasywnej i omówi konkretne przypadki zdarzeń drogowych powodujących niebezpieczeństwa. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.
Jazda pasywna to styl prowadzenia samochodu, którego priorytetem jest poprawienie kultury i bezpieczeństwa na drodze. W czasie kursu pomożemy Państwu optymalnie dopasowywać styl prowadzenia pojazdu do warunków pogodowych, stosować zasadę ograniczonego zaufania w praktyce i reagować na nadchodzące niebezpieczeństwa.
Kurs jazdy defensywnej to bardzo praktyczna lekcja dla wszystkich kierowców. W naszej szkole, prócz miłej atmosfery, możemy zagwarantować Państwu doskonałe materiały szkoleniowe i nowoczesne metody nauki. Zapisz się na szkolenie jazdy defensywnej.

Podobne wpisy

Komentarze