banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

Mamy w magazynach pełną gamę najwyższej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum jest obsługa klientów na światowym poziomie, w związku z tym produkty firmy Fischer oferowane są przez handlowców posiadających szeroką wiedzą i spore doświadczeniem w w systemach mocować. Nasi klienci otrzymują opierając się o ich indywidualne oczekiwania, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, ofertę sprzedażową i asortymentową.

W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania do rusztowań, mocowania ociepleń, mocowania sanitarne. Nasi sprzedawcy wspomogą Cię w doborze odpowiednich mocowań dla potrzeb Twojej firmy. Oprócz systemów mocowań mamy też w ofercie produkty takie jak: uszczelniacze, wiertła i narzędzia i wkręty

Produkowane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną drogę kontrolną i ostatecznie otrzymują symbol towarowy Made in Germany. Kompania dobrowolnie poddaje na podwójną kontrolę jakości, by utrzymywać zaufanie swoich interesantów i świadczyć wysoki poziom ochrony, płynący z używania wkrętów Spax. Bogate doświadczenie umożliwia firmie pomyślnie poszerzać się o nowatorskie dziedziny fabrykacji i odpowiadać na personalne życzenia konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze