Strony związane z hasłem 'styl':

 • Styl skandynawski wnętrza »

  Madam Stoltz jest duńską marką, która zawojowała rynek designu. Siedziba firmy znajduje się na wyspie Bornholm, co nie pozostaje bez znaczenia, jeśli chodzi o styl skandynawski. Czar skandynawskiej przyrody wpłynęło na wzory, które wybiera Madam Stoltz. W każdym detalu można zobaczyć dziką naturę, usłyszeć szum morza i poczuć się jak na mroźnej północy. Skandynawski styl charakteryzuje się oszczędnym designem i stawia na komfort użytkowania. Najważniejsze są ekologiczne materiały. Budują one klimat harmonii. To najlepszy wybór dla małych wnętrz, ponieważ jasna kolorystyka optycznie powiększa. lekkość formy sprawia, że skandynawski styl nie daje poczucia zimna i pustki, lecz idealnie zagospodarowanej przestrzeni. Jeśli marzysz o mieszkaniu, w którym rządzi prostota, koniecznie zapoznaj się ofertę firmy ScandiConcept. Odwiedź naszą stronę: scandiconcept. pl. Już dziś poznaj styl skandynawski wnętrza.

  Data dodania: 30 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Modne spódnice »

  Na pewno każdej kobiecie zależy na tym, by czuć się atrakcyjną dla innych ludzi. Nie ma w tym nic dziwnego, przyczynia się to do lepszych kontaktów interpersonalnych, pomaga zdobyć lepszą pracę czy wyższą pozycję społeczną.
  O atrakcyjności nie decyduje wyłącznie uroda, ważnym elementem jest także odpowiednio dobrana damska odzież. Uroda to dar natury, ale dzięki odpowiednim staraniom można ją znacząco poprawić. Wystarczy włożyć w to tylko trochę pracy i pieniędzy.
  Dlatego już teraz wszystkie panie, które szukają inspiracji zapraszamy do odwiedzenia strony Alavande. pl. To tutaj, bez wychodzenia z domu mogą panie nabyć modne spódnice, sukienki, bluzki i inną damską odzież, które idealnie będą uzupełniały stylizacje modowe. Zapraszamy!

  Data dodania: 06 12 2021 · szczegóły wpisu »