Strony związane z hasłem 'nieruchomości':

 • Nieruchomości Rzeszów »

  Największy podkarpacki portal internetowy z ofertami o sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości z miasta Rzeszów jak i najbliższych okolic oferuje możliwość darmowego dodawania ogłoszeń dotyczących domów, mieszkań, działek i lokali. Serwis współpracuje z lokalnymi agencjami obrotu i pośrednictwa nieruchomości co gwarantuje zawsze aktualne, najnowsze i atrakcyjne oferty. Zapraszamy do publikowania ogłoszeń i współpracy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog nieruchomości »

  Jest to bezpłatny katalog, w którym znajdziesz serwisy związane z branżą nieruchomości i budownictwa. Moderacja katalogu jest bardzo często, moderatorzy nie przyjmują żadnego spamu. Dodawane są tu tylko strony, które pasują do tematyki tego katalogu. Użytkownicy mogą oceniać oraz komentować każdą stronę. Katalog jest bardzo dobrą formą promocji strony w internecie, jest to bezpłatne a efekty są naprawdę spore. Zapraszamy już teraz do dodawania swoich wpisów.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron Budowlanych »

  Katalog Stron Budowlanych ma na celu zrzeszenie wartościowych polskich stron o tematyce: budownictwo, nieruchomości, sprzęt i materiały budowlane, architektura, mieszkania czy domy. Darmowe pozycjonowanie, nowoczesne modyfikacje seo i linki bezpośrednie.

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania katowice »

  Często zadajemy sobie zapytanie z jakiej przyczyny usługi agentów posiadłości są tak drogie. Dziś prawie każde biuro nieruchomości katowice utrzymuje się na rynku oraz notuje dosyć wysokie środki utrzymania. Należałoby jednak pamiętać, że zatrudniani w takich punktach pośrednicy to oryginalni fachowcy, przed jakimi żadne zagadnienie prawne związane z branżą nieruchomości nie może posiadać tajemnic. Wbrew pozorom te, jak mogłoby się wydawać, wysokie koszty i prowizje w żadnym razie nie są aż tak kolosalne. Jest to inwestycja we własną wygodę oraz spokój.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Estimar wycena nieruchomości »

  Firma Estimar założona została przez Magłorzatę Orlicką - rzeczoznawcę majątkowego, posiadającą uprawnienia do wykonywania zawodu nr 6259 będącą członkiem Stowarzyszenia. Małgorzata Orlicka jest absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie gospodarki nieruchomościami o specjalizacji wycena nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
  Posiada kwalifikacje do wyceny na potrzeby banków, potwierdzone certyfikatem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych nr 60/Bank-III/2018.
  Specjalizuje się w wycenie w zakresie nieruchomości komercyjnych w podejściu dochodowym (produkcyjno-magazynowych, biurowych, usługowo-handlowych, obiektów hotelowych, stacji paliw, inwestycji deweloperskich), nieruchomości mieszkaniowych w podejściu porównawczym (grunty budowlane, domy i lokale mieszkalne), a także nieruchomości rolnych. Wykonuje także wyceny dla podmiotów państwowych w zakresie szacowania wartości odszkodowań, służebności gruntowych i przesyłowych.
  Obszar działania w zakresie obsługi klientów indywidualnych i instytucjonalnych obejmuje województwo wielkopolskie i dolnośląskie a w szczególności miasto Wrocław oraz Gniezno, a dla klientów biznesowych na terenie całej Polski.
  Operat szacunkowy wykonujemy także w języku angielskim.

  Data dodania: 30 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Orkana13.pl - mieszkania i lokale w Olsztynie »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertami wynajmu i sprzedaży nieruchomości obsługiwanych przez specjalistów z Orkana13. pl Nieruchomości.
  Oferujemy nie tylko unikalne nieruchomości w Olsztynie ale również szeroki wybór działek, domów i gospodarstw rolnych położonych na Warmii i Mazurach.
  Wszystkich zainteresowanych sprzedażą lub wynajmem zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Radom - sprawdź »

  Funkcjonowanie spółki MSM obejmuje wycenę a oprócz tego obsługę nieruchomości głównie na terenie miasta Radomia i okolic. Przedsiębiorstwo posiada stosowne uprawnienia do realizowania swoich usług. Zarządzanie nieruchomościami obejmuje między innymi czynności związane z reprezentowaniem właściciela przed najemcami i również instytucjami. Usługi związane są na początek w wynajmem lokali, i również poborem czynszu oraz ich rozliczaniem. Pracownicy przygotowują raporty dotyczące stanu technicznego powierzonych nieruchomości, oraz sprawozdań finansowych obejmujących związek przychodów a także kosztów. Nadto do zadań firmy trzeba przeprowadzanie remontów a oprócz tego prac konserwacyjnych. Weryfikacja nieruchomości natomiast obejmuje czynności zmierzające do odpowiedniego oszacowania jej wartości na podstawie porównania z podobnymi lokalami.

  Data dodania: 27 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Megan Wycena »

  Przeprowadzenie procesu wyceny nieruchomości najczęściej niezbędne jest wtedy, kiedy ktoś zechce sprzedać działkę budowlaną, budynek albo spółdzielcze prawo do lokalu. Bez wątpienia wycenę nieruchomości najlepiej wykona rzeczoznawca nieruchomości. Jednak trzeba mieć na uwadze to, że wycena nieruchomości będzie nam potrzebna również wtedy, gdy zechcemy ubezpieczyć mieszkanie lub też podzielić nieruchomość, zwłaszcza na drodze sądowej. Jednakże w tym ostatnim punkcie potrzebny jest rzeczoznawca, który jednocześnie ma uprawnienia biegłego sądowego. Bez względu na to jaki jest Państwa cel szacowania nieruchomości to wszystkie osoby zamieszkałe w miejscowości Pszczyna i jej okolicach zachęcamy do skorzystania z usług świadczonych przez naszą firmę.

  Data dodania: 11 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania deweloperskie Rybnik aktualne oferty »

  Firma prowadzi swoją działalność od kilkunastu lat, duże doświadczenie jest gawarantem zapewniania dobrej obsługi klientów. Oferta to bezczynszowe domy, mieszkania i również działki i również inne, pośrednictwo w sprzedaży, kupna i najmu a oprócz tego doradztwo związane z nieruchomościami. Zadowoleni klienci zawsze wracają, działania nie są prowadzone "na ilość", liczy się bardzo wysoka klasa obsługi. Dopracowane tu są wszystkie szczegóły, a dokumenty ściśle przejrzane. Podstawą pracy jest samodyscyplina, doświadczenie a oprócz tego zaangażowanie w każdy swój ruch, praca nad sobą- uczestnictwo w warsztatach branżowych innymi słowy ciągłe rozwijanie się. Transakcjami trudni się licencjonowany pośrednik, który zawsze pomaga podjąć klientom najlepszą decyzje. Dla bezpieczeństwa przedsiębiorstwo posiada aktualne ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

  Data dodania: 26 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kamienica na sprzedaż Inowrocław »

  Firma OIKOS trudni się w doradztwie związanym z obrotem nieruchomościami. Jest to firma funkcjonująca w Bydgoszczy, która jest tworzona przez pracowników z przeszło 20. -letnim doświadczeniem w branży. Między innymi specjalizacją OIKOS są działki inwestycyjne. Działki inwestycyjne są konieczne przy tym ażeby zrobić pierwszy krok w stronę udanej inwestycji. Korzystając z usług OIKOS można uzyskać fachową poradę odnośnie do określenia jakości danej działki inwestycyjnej. Pod uwagę brane są takie kryteria jak obszar dostępnej działki bądź lokalizacja względem istotnych punktów na mapie, innymi słowy większych miast. Wieloletnie doświadczenie zapewnia, że pracownicy OIKOS zawsze są w stanie doradzić każdemu klientowi, a także pomóc w znalezieniu najlepszej ze wszystkich propozycji.

  Data dodania: 31 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia ekologiczne dla dzieci - Dendrom »

  Administrator nieruchomości

  Zarządca nieruchomościami zatrudniany przez właściciela lub inwestora nieruchomości, aby administrować codzienną działalnością w najmowanej nieruchomości. Ich wszystkie obowiązki będą się zmieniać w zależności od rodzaju zarządzanej przez nich nieruchomości. Kwoty, jakie inkasują i warunków paktów o administrację.

  Postanowienia wynajmu

  Radzenie sobie z problemami, z czynszami jest jednym z głównych obowiązków administratora nieruchomości. Administrowanie wspólnotami dotyczy ustanowienie wystarczającego poziomu opłat, aby skusić najemców do swojego budynku. Administrator budynku rozumie rynek, na którym mieści się budynek i ogląda porównywalne nieruchomości w okolicy. Gwarantuje optymalny przepływ gotówkowy, wybierając datę pobieranie płatności za najem w każdym miesiącu i ściśle pobierając odsetki za opóźnienie.

  Administrator nieruchomościami może zmieniać czynsz o stałą stawkę procentową każdego roku. Mogą też obniżać opłaty, jeśli jest taka potrzeba.

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Domy na sprzedaż w Hiszpanii »

  Kupienie nieruchomości w Hiszpanii jest prostsze niż się zdaje. Podstawowym krokiem na drodze do realizacji tego celu jest odwiedzenie strony costainvest. com. Costa Invest jest biurem nieruchomości z ponad 20-letnim doświadczeniem. Oferta firmy jest niezwykle szeroka. Figurują w niej przykładowo domy na sprzedaż w Hiszpanii. Znaczące miejsce w działalności Costa Invest okupują luksusowe nieruchomości w Hiszpanii. Są to wille oraz apartamenty a poza tym działki lub hotele zlokalizowane w Alicante i okolicach. Jest to cześć kraju często odwiedzana przez turystów. Co ważne kupno nieruchomości nie jest jedyną drogą. Klienci mają do wyboru najem mieszkania w Hiszpanii lub też domu czy lokalu użytkowego. Upragniony bungalow czy willa w Hiszpanii czeka na swego właściciela.

  Data dodania: 30 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Budowa nieruchomości biurowych »

  MIX GROUP to grupa firm, które świadczą usługi na rynku nieruchomości. Ma wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w kompleksowej obsłudze nieruchomości biurowych. Oferuje swoje usługi uwzględniając indywidualne preferencje Klienta i wykonując inwestycje o przyciągającej wzrok architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie zastosowane rozwiązania dają możliwość na łatwą aranżację i dostosowanie do szczególnych, często specjalnych wymagań. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są postępowe techniki i zachowane najwyższe normy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość proponowanych usług.
  MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B umiejscowione w ciekawych dzielnicach Krakowa proponując swoim Klientom całościową obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim Klientom. Biorąc udział w projekcie „Pasieka Kraków” lokalizuje pasieki na dachach swoich biurowców. fachowy zespół ludzi wykonując swoją pracę służy w razie potrzeby profesjonalną pomocą na wysokim poziomie.
  Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest równolegle partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o. o. z największym specjalistycznym salonem meblowym w Krakowie proponującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

  Data dodania: 22 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • DOOM Nieruchomości Świebodzin »

  DOOM Nieruchomości to zespół doświadczonych Pośredników i Agentów stawiających sobie za cel maksymalizowanie zadowolenia swoich klientów. Z przyjemnością pomożemy Państwu sprzedać lub wynająć nieruchomość oraz znajdziemy dla Państwa wymarzony dom, mieszkanie lub działkę pod zabudowę. Oferujemy kompleksowe usługi od oszacowania wartości nieruchomości aż po przekazanie kluczy. Słuchamy naszych Klientów i reagujemy na ich potrzeby. Wspólnie określamy cel i plan działania. Zawsze działamy zgodnie z prawem i etyką zawodową. Nasz sposób działania sprawia, że mieszkania naszych Klientów sprzedawane są w 90% przypadków w czasie krótszym niż 3 miesiące, przy jednoczesnym uzyskaniu możliwie najwyższej ceny. Przejmujemy na siebie wszystkie formalności związane z procesem sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Kompletujemy dokumenty, weryfikujemy i konsultujemy kwestie formalno-prawne, przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu, negocjujemy cenę, prowadzimy prezentację nieruchomości, finalizujemy transakcję razem z Klientem u notariusza. Szanujemy czas naszych Klientów.

  Data dodania: 29 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Perła House - skup i sprzedaż nieruchomości - Pomorskie »

  Nasza firma zajmuje się skupem i sprzedażą nieruchomości na obszarze województwa pomorskiego. Chętnie kupimy od Ciebie Twój dom, mieszkanie, a nawet działkę. Chcesz szybko sprzedać się swoją nieruchomość? Zgłoś się do nas! Kupujemy mieszkania za gotówkę, nawet w ciągu 24h! Każda transakcja jest dla nas okazją do powiększania doświadczeń we współpracy z Klientem. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, ponieważ wiemy jak wiele dla Ciebie znaczy, aby Twój dom lub działka trafiła w odpowiednie ręce w zamian za godną zapłatę. Każda transakcja na rynku nieruchomości jest dla nas nie tylko cennym doświadczeniem, ale także okazją do poszerzania horyzontów i podejmowania nowych wyzwań. Dzięki temu z każdym dniem rozwijamy się i zyskujemy coraz lepszą pozycję na rynku trójmiejskich nieruchomości. Zatem jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość, nie zwlekaj skontaktuj się z nami już dziś!

  Data dodania: 16 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Immobilia - Chojnice i okolice »

  Planujecie sprzedać nieruchomość, ale nie macie czasu na to, aby samodzielnie się tym zajmować. Nie przejmujcie się niczym, ponieważ chętnie Wam w tym pomożemy. Immobilia to kompleksowa obsługa nieruchomości. Sprzedajemy, a także pomagamy zakupić. Jesteśmy z klientami od samego początku do samego końca, zawsze dbając o wsparcie na każdym etapie inwestycji.

  Data dodania: 21 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  Praca za granicą - ooe. pl - oferty pracy z terenu całej Unii Europejskiej. Sprawdzeni pracodawcy z Niemiec, Holandii, Austrii, Belgii, Norwegii. Oferty pracy na budowie, produkcji, prace sezonowe przy zbiorach owoców i warzyw, praca na magazynach i halach produkcyjnych. Nie znasz języka? Nie masz doświadczenia, pierwszy raz za granicą? Nic nie szkodzi dla ciebie również mamy pracę, i to dobrze płatna, z umową, ubezpieczeniem i zamieszkaniem. Zapraszamy do współpracy agencje pośrednictwa pracy oraz firmy poszukujące pracowników na własną rękę. Pomożemy znaleźć pracowników do Twojej firmy, dodaj ofertę pracy do naszego portalu.

  Data dodania: 24 06 2022 · szczegóły wpisu »