Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • EkoSan, biologiczne oczyszczalnie Lublin »

  Przedsięborstwo EkoSan Instal posiada biuro w mieście Lublin, zgromadzenie inżynierów oferuje pełen zakres usług z branży budowlanej. Na swoim magazynie mamy rozmaite niezbędne narzędzia poza tym koparki do prac ziemnych.
  Świadczymy usługi projektowania i wykopania przyłączy wodociągowych, wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Na terenach nieskanalizowanych wykonujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. Rozmaite prace prowadzimy z obowiązującymi przepisami i zgodnie z projektem. wszystkie kolizje systematycznie wykonujemy a w ewentualności przejścia pod drogami robimy przewierty lub przyciski. Nasze instalacje poddajemy próbie szczelności i odbiorom technicznym.
  W szerokim zakresie pojęta branżą HVAC to z drugiej strony obszar naszych działań. prowadzimy systemy rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji we różnego typu obiektach mieszkalnych, przemysłowych oraz usługowych. Posiadamy rekuperatory firmy Provent. W mieście Lublin jest sporo obiektów zamontowanych przez naszą firmę.
  Popularność przydomowych oczyszczalni ścieków jest duża dlatego montujemy je w Lublinie i okolicy, dysponujemy własną minikoparką i kopiemy również systemu odzysku deszczówki, odwodnienia i zagospodarowanie wody deszczowej. Wykonane oczyszczalnie są w technologii biologicznej z systemem napowietrzania.
  Nasze biuro projektowe posiada projektantów sanitarnych posiadających wszelkie uprawnienia projektowe. Projekty sanitarne projektujemy ze wszelkimi koniecznymi uzgodnieniami mało tego według obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
  Nasi hydraulicy tworzą instalacje sanitarne, centralne ogrzewanie, co, grzewcze wodne i kanalizacyjne. Prowadzimy projektowanie instalacji ogrzewania na każdy rodzaj paliwa. Jesteśmy w stanie tworzyć całościowo budowę z kręgu instalacji i sieci sanitarnych na budynkach domowych i użytkowych. Nasi pracownicy to osoby z doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną.

  Data dodania: 20 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tika : Bielsko Biała »

  Tika : Bielsko Biała Zaprasza do współpracy bo warto!.

  W naszej pracy wykorzystujemy kompetencje i wiedzę udokumentowane dyplomami Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz bogate doświadczenia zdobyte w biurach projektowych Krakowa. Na bieżąco śledzimy współczesne trendy dominujące w architekturze wnętrz, równocześnie nie zapominając o historii rozwoju designu, która nadal obecna jest we współczesnych koncepcjach. Nie zwlekaj odwiedź nas czym prędzej. Nasz adres to: ul. Żywiecka 132
  43-300 Bielsko-Biała

  Data dodania: 19 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Foliowanie wydruków »

  Już od 1990 roku w Warszawie działa firma Grafdrukpol. Świadczy ona usługi poligraficzne na najlepszym poziomie. Jej rozbudowana propozycja przez cały czas przyciąga nowych klientów, zachęconych dobrą reputacją firmy oraz bardzo rozsądnymi cenami. Pośród realizowanych usług można wyszukać tj. uszlachetnianie wydruków, tworzenie etykiet na zamówienie, foliowanie wydruków bądź sitodruk. Wszystko to jest wyłącznie dodatkiem do podstawy działalności Grafdrukpol, jaką jest profesjonalny druk większych zleceń, w tym książek a także czasopism. Zamówienia przyjmowane przez Grafdrukpol często pochodzą z całej Polski. Są wykonywane szybko oraz profesjonalnie, z dbałością o jakość. Klient może liczyć na wsparcie w czasie projektowania całego zlecenia a także ma pełną kontrolę nad szczegółami jego wykonania. Grafdrukpol jest wskutek tego firmą, z której powinno się jest korzystać.

  Data dodania: 17 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Euro-met.pl - wkręty samowiercące »

  Dla klientów, którzy często kupują u nas wkręty samowiercące jak i inny asortyment przygotowaliśmy specjalne punkty. Później punkty można będzie wymieniać na nagrody. Wszystko, co najważniejsze o tej akcji znajduje się na naszej stronie internetowej, dlatego jeśli ktoś chce się być naszym stałym klientem to zapraszamy do nas. Spełnimy wszystkie Wasze wymagania, bo jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem.

  Data dodania: 15 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Nauka pływania - Pływak »

  Pływak to działalność kierowana przez Pana Roberta Oleniacza. Firma mieści się w Lublinie, gdzie oferujemy lekcje nauki pływania. Jesteś osobą początkującą, nie potrafiącą w komplecie pływać, lub posiadasz już zdobytą podstawową sztukę pływania ale planujesz ją ulepszać, jeśli tak to zachęcamy do nas. Profesjonalni instruktorzy, duże umiejętności, niskie stawki, to wszystko co nas wyróżnia. Wszyscy nasi kursanci wychodzą z naszej szkoły Pływak w 100 procentach usatysfakcjonowani a także co najistotniejsze potrafiący bez niczyjej pomocy pływać. Stawiamy na przyjemną atmosferę, pełne zaangażowanie do naszych podopiecznych, terminowość oraz profesjonalizm. Nasi kursanci zawsze z chęcią reklamują nas znajomym lub wracają do nas sami aby jeszcze bardziej polepszać swoje kwalifikacje pływackie. Posiadasz wątpliwości, chcesz porozmawiać z naszymi nauczycielami, pozostajemy do Twojej dyspozycji telefonicznej jak i mailowej oraz bezpośrednio gdzie można nas spotkać na basenie przy ul. Głęboka w Lublinie.

  Data dodania: 14 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Gorzów »

  Zdrowie umysłowe to jeden z najistotniejszych czynników, który rozstrzyga o tym czy prowadzimy szczęśliwe życie, czy też jest ono uwikłane licznymi porażkami, kłopotami, strachem i innymi czynnikami, które sprawiają, iż ciężko jest się nam uśmiechnąć.

  Wielokrotnie możemy być szczęśliwi mając inne choroby, jednak cierpiąc na depresje lub inne zaburzenia związane z naszą psychiką, pozytywne nastawienie jest poza naszym zasięgiem. Gabinet Psychoterapii ROZMOWA to miejsce w jakim możesz uzyskać pomocą medyczną od psychologa z olbrzymim doświadczeniem. Czujesz, że masz trudności, nie czekaj, my niezwykle szybko Cię wesprzemy a wyniki zobaczysz już po kilku wizytach.

  Pomogę Ci w takich schorzeniach jak:

  Trudność dopasowania się do nowej sytuacji
  Symptomy nerwicy, stresu
  Symptomy smutku, przygnębienia
  Trudność z kontaktami rodzinnymi bądź innymi jednostkami
  Poczucie pewności w samego siebie
  Przeciwności w odczuwaniu radości

  Więcej porad znajdziesz na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 13 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kabina lakiernicza »

  Spółka FBD S. J. z zlokalizowana w Chorzowie od wielu lat funkcjonuje w branży techniki motoryzacyjnej. Współpracuje z przedsiębiorstwami blacharsko-lakierniczymi z całego kraju i również UE, realizując profesjonalne usługi serwisowe w zakresie montażu urządzeń, ich napraw a także przeglądów, lecz nie tylko. Jako autoryzowany dystrybutor towarów renomowanych marek oferuje w szczególności niezawodne systemy a oprócz tego ramy naprawcze Blackhawk, bezproblemowe w obsłudze spawarki a oprócz tego bez liku więcej. Kabina lakiernicza Saima spełniająca najwyższe wymagania pod względem bezpieczeństwa to jeden z ważniejszych artykułów w asortymencie przedsiębiorstwa. Składają się na niego ponadto nowoczesne zgrzewarki inwertorowe Fan Products, i myjnie pistoletów lakierniczych Drester, promienniki IRT i również utensylia polerskie Rupes. FBD gwarantuje fachowe doradztwo oraz szkolenia z obsługi wszystkich urządzeń.

  Data dodania: 11 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej jakości widły do wózków »

  Przedsiębiorstwo "AMB wózki widłowe" jest dostawcą a oprócz tego serwisantem części zamiennych do wózków widłowych. Części pozyskiwane są od} znanych i cenionych dostawców. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Olsztynie. Aczkolwiek, przedsiębiorstwo prowadzi również sprzedaż w sklepie internetowym. Zakupione produkty wysyłane są szybką przesyłką. W propozycji firmy dostępne są: osie, opony do wózków, podkładki, tuleje, widły do wózków i również wiele innych części zamiennych. Wszystkie, można wymienić w siedzibie firmy. Doskonałej klasy serwis dokonywany przez doświadczonych pracowników zapobiegnie ewentualnym błędom i zaoszczędzi czasu. Jeśli wobec tego interesują Cię opony do wózków, widły do wózków lub inne część zamienne wysokiej klasy, skontaktuj się z firmą AMB. Konkurencyjne ceny i doświadczeni pracownicy pomogą Ci podjąć właściwą decyzję w wyborze odpowiedniego sprzętu.

  Data dodania: 11 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Artscape »

  Czy możesz sobie wyobrazić na chwilę obecną życie bez dostępu do Internetu? Kontrahenci Twej firmy z pewnością także nie mogą. Zatem jeżeli wciąż nie posiadasz jeszcze firmowego serwisu internetowego lub jest on już przestarzały, koniecznie powinieneś przeanalizować jego zlecenie albo budowę bardziej nowoczesnego. Otworzy to przed tobą nowe sposoby dotarcia do klientów i nowe możliwości. Kiedy jednak już rozpocząłeś szukanie firmy, która może stworzyć dla ciebie funkcjonalną stronę internetową zapoznaj się także naszą ofertą. Nasza firma skupia się głównie na budowie witryn firmowych na potrzeby małych i średnich firm. Staramy się nadążać za najnowszymi trendami tworząc serwisy przeznaczone dla różnorodnych urządzeń z jakich mogą korzystać twoi klienci (komputer, tablet, smartfon). Zapewniamy także usługi pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych nie porzucając cię samego z kłopotem reklamy nowego serwisu. Pracujemy na obszarze całej Polski wykonując strony w komfortowej dla obu stron formie telepracy.

  Data dodania: 11 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Megan Wycena »

  Przeprowadzenie procesu wyceny nieruchomości najczęściej niezbędne jest wtedy, kiedy ktoś zechce sprzedać działkę budowlaną, budynek albo spółdzielcze prawo do lokalu. Bez wątpienia wycenę nieruchomości najlepiej wykona rzeczoznawca nieruchomości. Jednak trzeba mieć na uwadze to, że wycena nieruchomości będzie nam potrzebna również wtedy, gdy zechcemy ubezpieczyć mieszkanie lub też podzielić nieruchomość, zwłaszcza na drodze sądowej. Jednakże w tym ostatnim punkcie potrzebny jest rzeczoznawca, który jednocześnie ma uprawnienia biegłego sądowego. Bez względu na to jaki jest Państwa cel szacowania nieruchomości to wszystkie osoby zamieszkałe w miejscowości Pszczyna i jej okolicach zachęcamy do skorzystania z usług świadczonych przez naszą firmę.

  Data dodania: 11 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Black Kajman Design »

  Udekorowanie elegancko oraz modnie przedstawiającego się wnętrza jest niewspółmiernie bardziej subtelne aniżeli by przewaga ludzi planujących zmierzyć się z tym problemem umiało sobie wyobrazić. Jeśli natomiast cenisz sobie wygodę, oraz wolisz po całym dniu pracy komfortowo rozłożyć się na kanapie z lekturą albo przed telewizorem, zamiast marnotrawić dużo tygodni na długotrwałym przestawianiu mebli, renowacjach oraz uporczywym lataniu po marketach dekoracyjno-budowlanych to zatrudnij doświadczonego dekoratora wnętrz, jaki ma właściwą znajomość aby z fachowym podejściem wyręczyć Cię we wszystkich czasochłonnych czynnościach. Urządzanie wnętrz w Bielsku-Białej, Cieszynie, Tychach oraz kolejnych miejscowościach województwa śląskiego to zakres tworzenia pełnej energii, a także ciekawych pomysłów dekoratorki wnętrz Ilony Budzickiej. Trudni się ona aranżacją wnętrz oraz projektuje wnętrza na potrzeby ludzi prywatnych, firm oraz instytucji. Na jej stronie internetowej odszukasz wzory oraz wizualizacje opracowanych przez nią projektów wnętrz.

  Data dodania: 11 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • BA-BET »

  Spółka BA-BET z Pszczyny jest funkcjonującym na śląskim oraz ogólnopolskim rynku producentem artykułów ze stali nierdzewnej. Spółka BA-BET tworzy przeróżnego pokroju wyroby ze stali nierdzewnej na poszczególne zlecenia dostosowane do specyficznych próśb swych klientów. Konsumentami artykułów konstruowanych przez BA-BET są głównie osoby fizyczne, ale także przedsiębiorstwa, w szczególności z przemysłu spożywczego (w tym mięsnego), a także świadczące usługi cateringowe. Spółka wyspecjalizowana jest w sporządzaniu takiego asortymentu wyrobów jak poręcze nierdzewne, baseny ze stali nierdzewnej, furtki metalowe, a także urządzenia dla przemysłu spożywczego i gastronomii (zlewozmywaki, ruszta i grille, wózki transportowe oraz inne). Z przykładowymi artykułami zapoznać się możecie odwiedzając witrynę internetową pszczyńskiego przedsiębiorstwa BA-BET.

  Data dodania: 11 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Małgorzata Szulc »

  Rozmaitego typu choroby na tle psychicznym to coraz liczniejsze objawy szczególnie u ludzi, które dużo pracują i są narażone na nieustanny stres zawodowy. Depresje te nierzadko przenoszone są do własnej rodziny, przez co więzi z najukochańszymi także stają się coraz słabsze. Jeśli nie chcesz dopuścić do takiego momentu koniecznie umów się z naszą firmą Gabinet Psychoterapii Małgorzata Szulc, my zarówno leczymy ale także szkolimy w jaki sposób radzić sobie z własnymi nerwami. Posiadamy bogate doświadczenie w leczeniu osób które posiadają: depresje stany lękowe, problemy z nawiązywaniu więzi ale również w wielu innych zaburzeniach emocjonalnych. W naszej propozycji znajdują się także szkolenia dla spółek, uczelni i innych instytucji. Zapraszamy do rezerwacji terminu poprzez kalendarz online bądź telefonicznie.

  Data dodania: 09 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza skóra samochodowa »

  O ile mają Państwo stare meble i chcecie je odnowić, to oryginalna skóra tapicerska jest tym czego teraz najbardziej potrzebujecie. Umeblowanie tapicerowane do perfekcji pasują lecz również do nowoczesnych, ale również do klasycznych aranżacji wnętrz. Meble wypoczynkowe wykonane ze skóry nienagannie sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach prywatnych, lecz również w biurach. Jako jedynka z największych dostawców na rynku, możemy zaproponować Państwu wyjątkowe skóry tapicerowane z całego świata. Jeśli nie wiedzą Państwo wciąż na jaką skórę meblową postawić to służymy profesjonalnym doradztwem. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo ściśle zapoznać się z pełną ofertą skór tapicerskich a także przyjrzeć się niektóre z realizacji. Wszystkim zainteresowanym osobom możemy dostarczyć specjalne próbki do wglądu, za sprawą czego dobitnie łatwiej będzie wybrać idealną skórę tapicerowaną.

  Data dodania: 09 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Powłoka hydrofobowa - NANOCAPE.PL »

  Powłoka hydrofobowa to innowacyjne rozwiązanie, jakim w naszym Państwie może pochwalić się zaledwie kilka działalności gospodarczych. Jedną z nich jest działalność Nanosolution Sp. z o. o., która specjalizuje się wytwarzaniem preparatów potrzebnych do powstawania takiej powłoki. W ofercie posiadamy specyfiki do ochrony najróżniejszych materiałów, więcej porad na ten temat mieści się na platformie Nanocape. pl. Firma istnieje od wielu lat, podczas których zaufało nam sporo klientów. Współpracujemy jednocześnie z jednostkami prywatnymi jak również z korporacjami. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą innowacyjną propozycją.

  Data dodania: 03 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Nurkowe Heliox »

  Nurkowanie wolno rozważać jako pasje, jako jako formę aktywności fizycznej, jako formę spędzania wolnego czasu oraz odkrywania potencjalnych miejsc. Nurkowanie to działanie, jakie przynosi nam solidną dawkę satysfakcji, a krajobrazy jakie możemy zastać pod wodą są wyjątkowe, trudne do opisania. Centrum Nurkowe Heliox z Katowic proponuje usługi z zakresu realizowania kursów nurkowania. Nasi nauczyciele oraz zdobyte zdolności oferują kursy nurkowania na bardzo wysokim poziomie. Świadczymy nurkowanie specjalistyczne, dla wytrawnych nurków jak i szkolenia nurkowe dla najmłodszych adeptów.

  Data dodania: 02 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • HOH Group s.c - Tłumacz przysięgły »

  Biuro Tłumaczeń "HOH Group s. c" realizuje swoją ofertę od 2005 roku, przez cały ten okres świadczyliśmy tłumaczenia zarówno w Polsce jak również innych krajach Świata. Obecnie firma jest prowadzona przez Michała oraz Joannę Hojnowską, którzy współpracują z innymi specjalistami, którzy wszyscy są wpisani do Rejestru Tłumaczy Przysięgłych. Dzięki pozyskanemu doświadczeniu nawiązujemy współpracę najczęściej z dużymi korporacjami takimi jak Lotos czy Orlen, jednak podejmujemy się również mniejszych zleceń. Nasza firma znajduje się w Krakowie przy ul. Poleska 12a. Naszą usługę obejmują tłumaczenia takich języków jak: angielski, niemiecki, francuski, ukraiński ale również rosyjski. HOH Group s. c udzieli wsparcia Ci w tłumaczeniu technicznym, przysięgłym a także zwykłym. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz zadawania zapytań, na które z chęcią udzielimy kompetentnej odpowiedzi.

  Data dodania: 27 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kruszywa budowlane Tychy »

  Zachęcamy do naszej firmy wszystkich, którzy są zainteresowani usługami brukarskimi a oprócz tego instalacyjnymi. Nasza firma od bardzo dawna istnieje w tematyce brukarstwa. Tworzymy nawierzchnie z kostki brukowej i kostki z betonu, aczkolwiek to nie jest wszystko, czym się trudnimy. Brukarstwo to nasza koronna propozycja, realizujemy także niemniej jednak nawierzchnie asfaltowe, oraz proponujemy roboty instalacyjne. Kruszywa budowlane mamy w swojej ofercie, można znaleźć w niej także kostka betonowa, w takim razie nie potrzebujecie Państwo poszukiwać takich artykułów w innych sklepach. Kupującym w naszej firmie projekt aranżacji terenu dookoła domu proponujemy za darmo. Zachęcamy do korzystania z proponowanychnaszych usług. Wszelkie zlecenia wykonujemy sprawnie a także w pełni profesjonalnie. U nas tygodniami nie trzeba oczekiwać na realizację usługi. Namawiamy do poznania propozycji naszej firmy a także do współpracy.

  Data dodania: 26 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego Rzeszów »

  Centrum Edukacyjne Promar to najlepsze centrum edukacyjne, gdzie na pewno zadbamy o Wasz angielski. Jeśli zależy Tobie na tym, żeby przyzwoicie przyswoić najbardziej potrzebny język na ziemi, to bezwzględnie powinniście zgłosić się do nas na kurs. Nauczamy dzieci już od trzeciego roku życia, dzieci na nauczaniu początkowym, młodzież ze szkół średnich, jak również dorosłych. Naszą specjalności jest angielski biznesowy. Warte polecenia jest nasze przedszkole anglojęzyczne, gdzie najmłodsi mają okazję zaznajomić się z tym językiem poprzez wyśmienitą zabawę. Jeżeli chcecie zadbać o przyszłość własnych maluchów, to lekcje w naszej szkole edukacyjne są doskonałe dla nich. W piosence, w wierszyku, w zabawie - angielski jest z nimi obecny zawsze, dzięki czemu łatwiej im idzie przyswajanie tego języka. Namawiamy na naukę do Promar.

  Data dodania: 26 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Trójmiasto »

  Dziś bez porządnej witryny bardzo trudno jest reklamować się w Internecie, dlatego też pożądane byłoby postawić na nasze responsywne strony www. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych grafików i programistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować oczekiwania nawet w największym stopniu wybrednych klientów. Projektujemy responsywne strony www, które prawidłowo wyświetlają się na wszystkich urządzeniach mobilnych. Wszystkim naszym kontrahentom zapewniamy również profesjonalny serwis laptopów a także komputerów stacjonarnych na obszarze Trójmiasta i pobliskich okolic. Na rynku istniejemy od 1999 roku i również przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować niezwykle wysoką pozycję na rynku. Realizujemy wszechstronne usługi IT dla firm, lecz również dla klientów indywidualnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z niezwykle dużym zainteresowaniem.

  Data dodania: 26 12 2019 · szczegóły wpisu »