Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Ysokiej klasy pieczątki Warszawa »

  Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Etta, która już od 1993 roku znajduje się na rynku oraz w tym czasie zyskała zaufanie wielu osób. O ile są Wam potrzebne pieczątki Warszawa w najróżniejszych rozmiarach, to my je bardzo entuzjastycznie dla Was stworzymy. W stolicy naszego kraju zlokalizowanych jest mnóstwo firm, które mogą opierać się najlepszą naszych usług. Wyjąwszy doskonałej jakości pieczątek, które tworzone są w technologii fotopolimerowej, oferujemy Wam również poligrafię tradycyjną a także cyfrową. Dla swoich klientów wykonujemy wizytówki, listowniki, ulotki, nalepki a oprócz tego sporo innych. Trudnimy się wykonywaniem wszystkich zleceń w szybkim czasie, bowiem zależy nam na Waszym zadowoleniu. Pożądane byłoby podjąć z nami współpracę, ponieważ perfekcyjnie znamy się na wykonywaniu takich usług a oprócz tego wszystkim oferujemy atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 24 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Polpatrol - agencja ochrony warszawa »

  Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ochrony fizycznej osób i mienia, a także ochrony i monitoringu osiedli czy monitorowania systemów alarmowych, montażu i projektowania zintegrowanych systemów bezpieczeństwa oraz telewizji przemysłowej.
  Agencja Ochrony POL-PATROL-security rozpoczęło swoją działalność 23 listopada 1993 roku (Koncesja MSWiA nr K-1488/93), a obecnie z powodzeniem ją kontynuuje na podstawie koncesji MSWiA nr L-1237/00 z dnia 27 lipca 2000 roku (aktualizacja ustawowa) oraz L-0156/09.
  Główny nacisk został położony na jakość i solidność świadczonych usług. Dlatego też wszyscy pracownicy, bez względu na szczebel organizacyjny, posiadają odpowiednie przeszkolenie, a ciągłe podnoszenie przez nich kwalifikacji zawodowych daje gwarancję skuteczności i efektywności podejmowanych działań.
  Ponad DZIEWIĘTNASTOLETNIE doświadczenie, wynikające między innymi z ochrony obiektów o różnorodnym charakterze i specyfice zagrożenia, pozwoliło nam na zdobycie profesjonalnej wiedzy teoretyczno-praktycznej dotyczącej kompleksowej ochrony osób i mienia.
  Usługi ochrony świadczymy dla wielu firm i przedsiębiorstw na terenie Warszawy. Stąd też, bazując na wspomnianym wyżej doświadczeniu, możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa dóbr powierzonych ochronie.
  Z naszych usług korzystają firmy państwowe i prywatne z kapitałem zagranicznym, obiekty handlowe, instytuty naukowo-badawcze, placówki zdrowotne i edukacyjne, banki, osoby prywatne itp.
  Nasi pracownicy są sprawdzani pod względem niekaralności oraz dotychczasowej pracy zawodowej, wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i walorami psychofizycznymi pozwalającymi na programowanie kierunków zagrożenia i podejmowanie właściwych decyzji w sytuacjach ekstremalnych.

  ul. Wolska 75
  01-229 Warszawa
  +48 (22) 877-52-25
  info@polpatrol.pl

  Data dodania: 29 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Https://www.pit-format.pl »

  Jeśli chcesz łatwo i błyskawicznie wypełnić swój formularz podatkowy pit 37, pit 28, pit 36 a także pozostałe roczne pity 2018/pity 2019, możesz zrobić to w tym momencie, nie wstając z fotela. Program PIT 2018 Format https://www. pit-format. pl pozwala na wypełnienie wszystkich dokumentów i wykonanie wszystkich formalności nie wymagając żadnej wiedzy na temat podatków – Twój pit za 2018 r. zostanie wypełniony szybko i „od ręki”. Co więcej, nie masz obowiązku chodzenia z przygotowanym dokumentem do urzędu skarbowego – PIT Format przekaże mu całe zeznanie wyręczając Ciebie z całego obowiązku!
  Załatwianie spraw z Urzędem Skarbowym nie należy raczej do najprzyjemniejszych czynności. Program PIT 2018 Format umożliwi Ci jednak wypełnienie całego rocznego zeznania podatkowego pit 37, pit 36, pit 28 a także pozostałych pit 2018/pit 2019 niesamowicie sprawnie, zajmując Ci tylko kilka minut. Niezależnie od tego, czy pracowałeś w poprzednim roku na umowę o dzieło, czy umowę o pracę, czy prowadzisz własną firmę, czy tylko dorabiasz, PIT Format pozwoli Ci się rozliczyć we wszystkich wymienionych przypadkach, wybierając dla Ciebie odpowiedni formularz.
  Biorąc pod uwagę przystępność możemy powiedzieć, że program do pit 2018 jest prosty i intuicyjny w obsłudze i nie będziesz musiał tracić czasu na długą lekturę instrukcji, ażeby ją zrozumieć gdyż cały program został zaprojektowany w sposób dostosowany do potrzeb dzisiejszego podatnika. Wszystkie komunikaty w programie zostały przedstawione w jasny i klarowny sposób tak, aby używający go użytkownik mógł zupełnie sam bez problemu z niego skorzystać. Program PIT 2018 Format sprawi, że nie będziesz musiał myśleć o tym, czy Twój pit za 2018 r. nie zawiera pomyłek – nasz program, który doskonale zna obowiązujące ustawy, sprawdzi Twoje zeznanie i wskaże do niego potrzebne korekty.

  Data dodania: 16 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Https://www.ksiega-podatkowa.pl »

  Coraz trudniej jest zajmować się finansami domowymi, a co dopiero tymi związanymi z przeróżnego rodzaju przedsiębiorstwami. Jeżeli ktoś zajmuje się sprawami pieniędzy zawodowo to z pewnością powinien to lubić, gdyż często wymaga to ogromnego wysiłku. W związku z tym, pracodawcy zwykle w czasie rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzają czy chętni na stanowisko, chociażby księgowego wykazują się pasją. Musimy także zauważyć, iż dzięki współczesnym narzędziom męczące wypełnianie formularzy stało się trochę mniej uciążliwe i ułatwiły one w sporej mierze pracę księgowych.
  Fantastycznym przykładem na to jest chociażby Super Księga Podatkowa kpir program księgowy https://www. ksiega-podatkowa. pl, który w ostatnich latach jest wielkim hitem pośród osób zajmujących się właśnie rachunkowością tak w firmach jak i biurach rachunkowych. Spora ilość pożytecznych funkcji sprawia, że nie tylko książka przychodów i rozchodów będzie prosta w prowadzeniu ale i wiele innych czynności ułatwimy. Szybko wyliczymy podatek, utworzymy i prześlemy pliki JPK, poprowadzimy ewidencję środków trwałych, wyliczymy płace, ZUS i wiele innych.
  Jak wiemy finanse jakiejkolwiek firmy to skomplikowana sprawa, zwłaszcza w kwestii podatków, przez co jakikolwiek błąd może być niezwykle kosztowny. Z tą aplikacją możliwość popełnienia błędu jest o wiele mniejsza, a to na pewno uspokaja wszystkich księgowych. Naturalnie kpir program księgowy Super Księga Podatkowa nie jest w stanie całkowicie nas wyręczyć jednakże w ogromnej mierze może wesprzeć w wypełnianiu obowiązków. Na dodatek, musimy również zwrócić uwagę na fakt, że SKP program księgowy jest ciągle aktualizowany, przez co możemy mieć pewność, że mamy odpowiednie dane. W połączeniu z wiedzą księgowego zatem tego rodzaju program funkcjonuje idealnie. Chociaż początkowo trzeba zainwestować w jego nabycie, w późniejszym czasie możemy łatwo się przekonać, że była to słuszna decyzja. Zaleca się by przed zakupem pobrać darmową wersję i przetestować jak działa kpir program księgowy SKP w naszej firmie i jakie moduły są nam potrzebne. Aplikację przygotowano w wersji dla małych i średnich firm oraz w wersji dla biur rachunkowych.

  Data dodania: 16 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Są już dostępne busy z Kościerzyny »

  Co to jest kościerski bus? To twój nowy, bezpieczny i tani sposób na podróżowanie. Wybierając się za granicę, na pewno chcesz tam dojechać szybko i przede wszystkim bezpiecznie. Wymaga to skorzystania z usług doświadczonego przewoźnika. Firmy z dużym doświadczeniem, posiadającej wygodne samochody i zatrudniającej doświadczonych kierowców. Jesteśmy taką firmy. Nasze busy do Niemiec cieszą się wielkim zaufaniem – są wygodne, utrzymane w doskonałym stanie technicznym, a bilety w niskich cenach dodatkowo zachęcają do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 14 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Staniczek Zabrze »

  Spraw w jakich ma możliwość pomóc nam mecenas jest bardzo dużo. Masz kłopot z widzeniem się z swoim wnukiem, chcesz zabrać komuś praw rodzinnych, lub pragniesz odzyskać pieniądze od swojego dłużnika? To zaledwie ułamek kwestii w których adwokat rozumie jak w takiej sprawie postępować. Łukasz Staniczek to adwokat jaki w sposób kompetentny podpowie Ci w jakiejkolwiek sytuacji.

  Data dodania: 28 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy Tomasz Wostal »

  Skorzystanie z usług kredytowego doradcy staje się bardzo popularne w Polsce. Dzięki odpowiedniemu doradztwu kredytowemu czy też finansowemu jesteśmy w stanie powybierać najlepszą dla nas ofertę kredytu, dobraną do naszych wymagań i możliwości. Niezależny doradca kredytowy pokaże nam ciekawe oferty. Powinniśmy zwrócić uwagę też na to, iż korzystanie z doradztwa finansowego jest bezpłatne. Należy także dopowiedzieć, że w taki sposób bez najmniejszego problemu można dobrać propozycje różnych kredytów - hipotecznych, samochodowych czy nawet oddłużeniowych. To jest bez wątpienia bardzo duże ułatwienie, gdyż sami nie musimy analizować wielu bankowych ofert. Kredytowi doradcy wiedzą także, na co bywają narażeni ewentualni klienci banków, zatem pomogą wybrać najoptymalniejszy kredyt. Jeżeli mamy w planach wziąć kredyt, powinniśmy zastanowić się nad korzystaniem z oferty finansowego doradcy.

  Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań Gdańsk »

  Ancora Odszkodowania z siedzibą w Gdańsku od lat trudni się odzyskiwaniem należnych pieniędzy klientów. Jeśli spotkał Cię jakiś wypadek, nieoczekiwane zdarzenie losowe w postaci pożaru, zalania mieszkania, krzywda bliskiej osoby w wyniku błędu lekarskiego - pomożemy dostać należne odszkodowania. Ancora to zespół profesjonalistów. Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami. Załatwimy za Ciebie każdą formalność związaną z procedurą odszkodowawczą. Zawsze proponujemy darmowe konsultacje, co pomaga w ocenie sytuacji przedstawionej przez klienta. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, zrobimy wszystko, aby nasz klient dostał możliwie jak najwyższe świadczenia. Jedną z naszych specjalności są odszkodowania powypadkowe. Zaufało nam już tysiące klientów ukontentowanych z wysokości odszkodowań. Załatwimy wszystko za Ciebie.

  Data dodania: 24 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia - produkcja opakowań »

  Stworzymy dla Twojej firmy katalogi, opakowania, teczki oraz segregatory z nazwą firmy. Możemy również zrobić opakowania dla wyrobów, które pokażą Twoje produkty od najlepszej strony. Mamy możliwość stworzenia takich wyrobów, które wpłyną na obraz i prestiż Twojej działalności. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz najlepsze rozwiązania, które bedą wspomagały sprzedaż wyrobu oraz podstawowe wyroby poligraficzne. Serdecznie zapraszamy do współdziałania!

  Data dodania: 26 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przegladyrejestracyjnekrakow.pl serwis blacharski Kraków »

  Serdecznie zachęcamy do naszego Auto-Serwisu Pateccy. Posiadamy warsztat w Krakowie a oprócz tego Michałowicach, gdzie realizujemy szerokiego zakresu usług dotyczących mechaniki samochodowej - ustawiamy zbieżność kół, wymieniamy układ hamulcowy, nabijamy klimatyzację czy realizujemy wielu innych napraw. W naszej propozycji mamy dla Państwa mechanikę samochodową, wulkanizację, usługi blacharsko-lakiernicze, oraz pielęgnację samochodów. Nasz blacharz oferuje pełen obszar usług, również powypadkowych, a dla Państwa wygody oferujemy w takim przypadku możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego. Pomożemy także w szybkim a także sprawnym zgłoszeniu szkody do ubezpieczyciela. Pateccy to nie tylko auto-serwis, lecz również artykuł kontroli pojazdów — realizujemy badania okresowe i również dodatkowe przeglądy pojazdów do 3, 5 t.

  Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia